Beyblade - Burst Superking - 15. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2571
  • BeyPuan 9995
Beyblade - Burst Superking - 15. Bölüm
« : Temmuz 21, 2021, 21:42:23 »
  • 0
  • 0

Ynt: Beyblade - Burst Superking - 15. Bölüm
« Yanıtla #1 : Temmuz 21, 2021, 22:28:01 »
Spoiler
Maç güzeldi bir and Lui kaybedecek sandım ama berabere bitti diğer maçı ve bölümü heyecanla bekliyorum

Çeviri için teşekkürler
  • 2
  • 0

« Yanıtla #2 : Temmuz 22, 2021, 15:30:28 »
Lean çok gereksiz  bir karakter o olmasa sezon çok güzel olurdu
  • 1
  • 5

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #3 : Temmuz 22, 2021, 15:48:04 »

gereksiz mi cidden mi asıl leansız sezon bildiğin çöpden ibaret bişey olurdu
  • 6
  • 1

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #4 : Temmuz 22, 2021, 16:09:20 »
gereksiz mi cidden mi asıl leansız sezon bildiğin çöpden ibaret bişey olurdu
sanırım sezonu eksileri farketmiyorsun leanı çok gereksiz aşırı güçlü gösterdiler öyle bı abartıllarki
Spoiler
legendary bladerları valt ve shu dışında diğerleri en alta soktular ve ezik gösterdiler ondan dolayı hayal kırıklığı oldu çok lui yeni geldi güçlü gösterdiler ama lean gelince hemen luiye eziyorlar senaryo luiye en alta soktular bunu da mantıklı düşünüyorsan luiye hemen ezmesi ve en alta sokması falan yok artık diyorum
  • 1
  • 1

Arda Okan Okur

• Toplam İleti 123
  • BeyPuan 10
  • Sinister Longinus
« Yanıtla #5 : Temmuz 22, 2021, 16:28:30 »
Bölüm güzeldi sonunda Lean i gördük bölüm hakkındaki yorumum:
Spoiler
Lean gerçektende en sevdiğim villianlardan arasında 2. çünkü bariyerler gerçekten de iyi bir fikir Flare ı alev olarak çevirmeniz bence biraz garip sonuçta bu flame değil flare variant wall u varyant duvarı olarak çevirmeniz garibime gitti ben olsam şekilsiz duvar diye çevirirdim .
  • 0
  • 0

« Yanıtla #6 : Temmuz 22, 2021, 16:36:25 »
Bölüm güzeldi sonunda Lean i gördük bölüm hakkındaki yorumum:
Spoiler
Lean gerçektende en sevdiğim villianlardan arasında 2. çünkü bariyerler gerçekten de iyi bir fikir Flare ı alev olarak çevirmeniz bence biraz garip sonuçta bu flame değil flare variant wall u varyant duvarı olarak çevirmeniz garibime gitti ben olsam şekilsiz duvar diye çevirirdim .
Spoiler
Lean şuan da bildiğim kadarıyla çok güçlü değildi ama ileri ki bölümlerde ne ve nasıl bir gücü olur bilemiyorum
  • 1
  • 0

« Yanıtla #7 : Temmuz 22, 2021, 18:54:41 »
Yani duvar mı? Diyorum Free yi nasıl yendi senaristler epey abartmış yani ilk sezonun boss Lui normal di 2.ve 3. Sezonun boss ları kendilerinde değildi 4. Sezonun boss u Gween di o da bilimsel yöntemler kullanarak beyblade ni çok iyi yapmıştı ama bu sezonun boss u kim bilmiyorum ama açık bir şekilde Lean diğer bossların yanında sönük kaldı çünkü çok abartılmış bu sezon genel olarak iyi ama en önemli kısım kötü.
  • 0
  • 3

Melkor

• **
  • Toplam İleti 56
  • BeyPuan 0
  • Bu hayat beni çok yordu
« Yanıtla #8 : Temmuz 22, 2021, 20:59:21 »
Shu onu istiyorum derken ne demek istedi anlamadım, umarım yanlış birşey değildir :D
Ha bu arada shu nun yeni tarzı da güzelmiş cho z de emekli albay gibi dolaşıyodu ortalıkta :D
  • 1
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #9 : Temmuz 22, 2021, 22:31:20 »
Yani duvar mı? Diyorum Free yi nasıl yendi senaristler epey abartmış yani ilk sezonun boss Lui normal di 2.ve 3. Sezonun boss ları kendilerinde değildi 4. Sezonun boss u Gween di o da bilimsel yöntemler kullanarak beyblade ni çok iyi yapmıştı ama bu sezonun boss u kim bilmiyorum ama açık bir şekilde Lean diğer bossların yanında sönük kaldı çünkü çok abartılmış bu sezon genel olarak iyi ama en önemli kısım kötü.
Spoiler
lean free'yi duvar ile yenmedi
asıl Gwyn boss bakımından sönük ve kötü karakterdi Genesis'i boşuna evrimleşitirmişdi amacı dragon'u imha etmekdi onu bile yapamadı cidden gwyn'i manga daki gibi yapsalar o zaman phi'yi aşan bir Boss olurdu ama olmadı bide bu sezonda boss Lean
  • 0
  • 1

« Yanıtla #10 : Temmuz 22, 2021, 23:05:37 »
Shu onu istiyorum derken ne demek istedi anlamadım, umarım yanlış birşey değildir :D
Ha bu arada shu nun yeni tarzı da güzelmiş cho z de emekli albay gibi dolaşıyodu ortalıkta :D
İçinde ki güçten o karanlık gücü istediğinden bahsediyor diye biliyorum
  • 1
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #11 : Temmuz 23, 2021, 22:26:02 »

Bütün sezon hakkında spoiler:
Spoiler
Bir sezon boyunca gözükmedikten sonra Lane yerine son boss olarak Lui ve Free takımı görsek bence hoş olabilirdi.
  • 1
  • 1

« Yanıtla #12 : Temmuz 24, 2021, 15:11:43 »
Spoiler
lean free'yi duvar ile yenmedi
asıl Gwyn boss bakımından sönük ve kötü karakterdi Genesis'i boşuna evrimleşitirmişdi amacı dragon'u imha etmekdi onu bile yapamadı cidden gwyn'i manga daki gibi yapsalar o zaman phi'yi aşan bir Boss olurdu ama olmadı bide bu sezonda boss Lean
evet haklısın Gwyn boss olarak biraz sönüktü ama hiç bir boss lean kadar desteklenmedi gerçekten abartılmış geldi bana,eğer benim düşüncemi soracak olursun Lean boss ların arasında güç olarak en çok abartılanı, senin fikrin ne bilmiyorum ama bence Lean diğer bosslara göre sönük.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #13 : Temmuz 24, 2021, 23:46:54 »
Varyant duvarı yerine değişken duvar olsa güzel olur
  • 2
  • 0

Son-Goku

• **
  • Toplam İleti 69
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #14 : Temmuz 25, 2021, 17:26:36 »
Çeviri için teşekkürler bölüm hakkındaki yorumum
Spoiler
bu bölümde Variant Lucifer'ı gördük gerçekten çok güçlü bir bey görünmez duvar olayına gelirsek duvar var ama görünmez değil çok hızlı bir şekilde dönen kanatlar ortaya çıktı buda görünmez bir duvara benziyor bunun gibi kanat çıkma olayını bir çok beyde görmüştük aslında sadece bu şekilde uzun değildi kanatlar bence mantıklı bir fikir eski beyi Uranüs'ün görüntüsü çok güzel
  • 1
  • 0