Beyblade - Burst Superking - 20. Bölüm

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2570
  • BeyPuan 9995
Beyblade - Burst Superking - 20. Bölüm
« : Ağustos 06, 2021, 19:50:49 »
  • 0
  • 0

Buğra

• **
  • Toplam İleti 83
  • BeyPuan 1
Ynt: Beyblade - Burst Superking - 20. Bölüm
« Yanıtla #1 : Ağustos 06, 2021, 20:16:01 »
Nasıl ya rastgele sayfayı yeniledim sonraki bölüm yazısı geldi.
  • 3
  • 0

Melkor

• **
  • Toplam İleti 56
  • BeyPuan 0
  • Bu hayat beni çok yordu
« Yanıtla #2 : Ağustos 06, 2021, 20:17:11 »
Ranjiro öğle yemeğinde yürek yemiş galiba hem free hem lui yi yenen bi adamı yenebileceğini sanıyo :D ama ranjiro bi ara ağlıyıcak gibi oldu ya orda biraz üzülmüştüm aiga yı da biraz sinirlendirdi galiba lean yakında aiga vs lean da görürüz kesin
  • 3
  • 0

« Yanıtla #3 : Ağustos 06, 2021, 21:15:23 »
Öncelikle şunu sormak istiyorum Çarşamba,Cuma,Pazar mı oldu yani bölüm sayısı 3 mü oldu haftalık çünkü isteyen biri vardı da neyse

Lean vs Ranjiro hakkında yorumum:
Spoiler
Biliyordum bu maçı ve Ragnaruk un parçalanacağını da biliyordum artık hyuga katılacak diye biliyorum ve ranjro zaten çerezlikti

Bölümün geri kalanı hakkında yorumum:
Spoiler
Düşündüğüm gibi de oldu Hyuga katıldı ve festival de yer alacak Aiga'yı görmek güzeldi 3.sezondan bir kare görmüş gibi oldum sonda tüm efsane beybladecilerin görünmesi de güzeldi

Bölüm ve çeviri için teşekkürler
  • 3
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 668
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #4 : Ağustos 07, 2021, 17:41:33 »
Öncelikle şunu sormak istiyorum Çarşamba,Cuma,Pazar mı oldu yani bölüm sayısı 3 mü oldu haftalık çünkü isteyen biri vardı da neyse

Bölüm ve çeviri için teşekkürler

Birşey soracam bölümler haftanın hangi günlerinde geliyor?  ::)

Evet. Hayırlısıyla 3 bölüm sistemine geçtik :) Yeni bölümler Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri sizinle olacak.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #5 : Ağustos 07, 2021, 17:50:39 »
Evet. Hayırlısıyla 3 bölüm sistemine geçtik :) Yeni bölümler Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri sizinle olacak.
Güzel haber yorulmazsınız umarım
  • 1
  • 0

EyJin

• *
  • Toplam İleti 34
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #6 : Ağustos 07, 2021, 19:20:57 »
Spoiler
az bile olsa bu bölümde ameneyi görmek hoşuma gitti keşke deltayı filanda gösterseler
  • 3
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #7 : Ağustos 07, 2021, 19:50:44 »
Spoiler
az bile olsa bu bölümde ameneyi görmek hoşuma gitti keşke deltayı filanda gösterseler
keşke ya
  • 2
  • 0

Melkor

• **
  • Toplam İleti 56
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #8 : Ağustos 08, 2021, 00:08:37 »
Spoiler
Aynen ya keşke gösterseler en sinir olduğum şeyde manga da phi 5. Sezonda varmış ama animede yer verilmemiş ona çok tilt oldum gerçi bölümler 10 dk olduğu için her karakteri göstermeleri de biraz zor olurdu
:(
  • 2
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #9 : Ağustos 08, 2021, 11:49:04 »
Aynen ya keşke gösterseler en sinir olduğum şeyde manga da phi 5. Sezonda varmış ama animede yer verilmemiş ona çok tilt oldum gerçi bölümler 10 dk olduğu için her karakteri göstermeleri de biraz zor olurdu
sadece phi deil gwyn zac delta xhaka daigo falanda varmış ama evet phi ve diğerleri falanda olsaymış belki güzel olurmuş ama hiçbiri artık bey oynamıyor sanırım
  • 3
  • 0

Ankakuşuu

• Toplam İleti 989
  • BeyPuan 79
« Yanıtla #10 : Ağustos 08, 2021, 13:36:31 »
phi 5.sezon gelse ne olucak yan karakter eklerler anca ama harcanırlardı en iyisi 3.sezonda oynamak villain boss göre daha çok yakışıyor phi özellikle kötü haliyi yakışıyor 5.sezonda iyi hali olarak geri dönmek garip olur.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #11 : Ağustos 08, 2021, 21:55:52 »
Efsaneler festivalinde galiba Xander ve Delta yok
  • 0
  • 0

Son-Goku

• **
  • Toplam İleti 69
  • BeyPuan 1
« Yanıtla #12 : Ağustos 08, 2021, 23:24:23 »
Çeviri için teşekkürler bu bölüm güzeldi bu bölüm hakkındaki yorumum
Spoiler
Bu bölüm Patron Lean'ın acımasız olduğunu duymasına rağmen tekrar tekrar kapışmak istedi kendi hatasıydı Beyinin adı bile Lucifer olan biri sonuçta yinede üzüldüm Aiga'ya söz vermesi güzeldi.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #13 : Ağustos 10, 2021, 10:26:29 »
Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkürler ve sanırım haftada 3 bölüm yayınlamaya başlamışsınız bu durum çok gerekli olmasa da güzel olmuş emeğinize sağlık. Bu bölüm güzeldi ama Ragnaruk ve Ranjiro için biraz üzüldüm ama bu biraz Ranjiro'nun da suçu kendini ve beyblade ini çok fazla zorladı kaybedeceği belliydi.

https://prnt.sc/1m4nzu8
https://prnt.sc/1m4pn5q
https://prnt.sc/1m4q516
https://prnt.sc/1m4sbrw
https://prnt.sc/1m4spki
https://prnt.sc/1m4t409
  • 0
  • 0

Melkor

• **
  • Toplam İleti 56
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #14 : Ağustos 11, 2021, 03:16:12 »
phi 5.sezon gelse ne olucak yan karakter eklerler anca ama harcanırlardı en iyisi 3.sezonda oynamak villain boss göre daha çok yakışıyor phi özellikle kötü haliyi yakışıyor 5.sezonda iyi hali olarak geri dönmek garip olur.
Dediğin doğru ama hiç değilse bi gözükseydi iyiydi phi lean ın rezonansı hakkında bilgi falan verseydi veya ikizleri eğitseydi falan güzel olurdu yani
  • 0
  • 0