2021 Yardımcı Moderatör Başvuruları

Takao

• *
  • Toplam İleti 4372
  • BeyPuan 4499
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
2021 Yardımcı Moderatör Başvuruları
« : Haziran 25, 2021, 19:46:16 »
Üyelerimizle ve sitedeki işlerle daha iyi ilgilenebilmek için sitemize ikinci bir Yardımcı Moderatör almaya karar verdik.

Bu görev için site kurallarına uyacak, uymayanları uyaracak, haftada 3-4 gün siteye girebilecek, siteyi iyi tanıyan, Beyblade hakkında bilgi sahibi ve gerektiğinde ciddiyetini koruyabilecek birisini arıyoruz. Kendini bu işe uygun gören ve aramıza katılmak isteyen üyelerimiz bu konuya mesaj atarak başvuruda bulunabilirler. Kendinizi tanıtıp bu işi neden istediğinizi açıklarsanız karar vermemiz daha kolay olur.

Notlar:

- Son başvuru tarihi 9 Temmuz'dur. Kimi seçtiğimizi 10 Temmuz'da açıklayacağız.
- Bu görev için sadece bir kişi seçilecektir.
- Lütfen başvuru dışında mesaj atmayın.

Anketimize Katılabilirsiniz: ...
  • 3
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1351
  • BeyPuan 7037
  • Selam.
Ynt: 2021 Yardımcı Moderatör Başvuruları
« Yanıtla #1 : Haziran 25, 2021, 19:55:39 »
Hepinize selamlar efendim. Ben, Radek_Eren.
Ben de bu alımlara adaylığımı koyuyorum. Zaten eskiler bilir, 1-2 yil öncesine kadar ben de bir moderatör gibi insanlara yardım ediyor, kurallara uymayanları uyarıyordum. Sitede her gün aktif olmam da cabası.
Yeni bir Beyblade ürünü çıkınca da ilk paylaşan kişi hep ben oluyordum. 
Bu yıl işin içine YKS girdiği için, sitede her ne kadar aktif olsam bile yorum yapamıyordum. Hafta sonu YKS aradan çıkınca tekrardan aktif olacağım. Bu yüzden de adaylığımı koymak uygun olur diye düşündüm.

Saygılarımla...
  • 17
  • 1

« Yanıtla #2 : Haziran 26, 2021, 19:06:25 »
Selamlar efendim Ben Shirasagi Lui bende bu alıma kendiminde olmasına karar verdim forumda insanlara yardım etmeyi kurallara uymayanları uyarmayı isteyen birisiyim beyblade'ler hakkında az çok bilgili birisiyim bir ara beyblade burst Dyanmite battle la alakalı bazı yazılaar veya haberler paylaşan birisiydim Umarım yardımcı moderatör olursam foruma yardımım dokunur.

• 4
  • 5

« Yanıtla #3 : Temmuz 10, 2021, 14:28:51 »
abi nolurrr sana yalvariyorum cekilise benide alll nolurrrrrrrrrrrrrrrr
  • 1
  • 2

ERTUĞRUL

• *
  • Toplam İleti 1118
  • BeyPuan 445
  • Saldır Tempo!!
« Yanıtla #4 : Temmuz 10, 2021, 15:49:09 »
Forum içerisinde ve çeviri ekibinde yaptığı işlerle bu göreve layık olduğunu gösteren @Radek_Eren ‘i yardımcı moderatör olarak ilan ediyoruz. Yeni görevin hayırlı uğurlu olsun :)
  • 6
  • 0

Radek_Eren

• *
  • Toplam İleti 1351
  • BeyPuan 7037
  • Selam.
« Yanıtla #5 : Temmuz 10, 2021, 16:34:40 »
Forum içerisinde ve çeviri ekibinde yaptığı işlerle bu göreve layık olduğunu gösteren @Radek_Eren ‘i yardımcı moderatör olarak ilan ediyoruz. Yeni görevin hayırlı uğurlu olsun :)
Beni bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim. :)
  • 3
  • 0