X serisi

X serisi
« : Nisan 07, 2024, 00:28:09 »
İyi günler arkadaşlar Bir şey merak ettim Forum eskisi gibi değil çünkü eskiden seriler daha seri yüklenir di yeni bölüm çıkınca iki gün sonra Türkçesi sitede olurdu fakat şimdi X serisi 26 bölüm yayınladı fakat burada hala yok buda beni endişelendirdi sosyal medyada bile eskisi kadar aktif değilsiniz. Acaba yeni bölümler ve sitenin o aktif olduğu zamanları tekrar görebilirmiyiz
  • 0
  • 0

b2028

• *
  • Toplam İleti 1225
  • BeyPuan 551
  • Hadi kükre L-Drago Destructor!
    • Youtube Kanalım
Ynt: X serisi
« Yanıtla #1 : Nisan 07, 2024, 00:46:01 »
Merhaba. Ben hiçbir zaman güncel zamanlı çeviri yapıldığını hatırlamıyorum. Hep geriden geliniyordu zaten. Site aktifliği zirve seviyede değil ama bunun da normal olduğunu düşünüyorum. Çünkü yıllardır Türkiye'de resmi bir şekilde Beyblade yayınlanmıyor. Bu da yeni insanların Beyblade'i keşfetmesini azaltıyor. Doğal olarak foruma yeni üye olan kişi sayısı da azalıyor. Var olan üyelerde zaten Beyblade'le ilgili birçok şeyi geçmişte konuştuğu, tartıştığı için yeni konular açma konusunda pek motive değiller. Ama tekerlek bir şekilde dönüyor. Bence gayet iyi durumdayız Türkiye Beyblade topluluğu olarak. Şahsen ben bu siteyi ilk keşfettiğimde bu kadar süre açık kalacağını ve aktifliğini koruyacağını düşünmüyordum. Dile kolay seneye 10. yılı olacak sitenin.
  • 0
  • 0

Daichi

• *
  • Toplam İleti 2571
  • BeyPuan 9995
Ynt: X serisi
« Yanıtla #2 : Nisan 07, 2024, 19:28:42 »
Sitede aktifliğin düşmesinin sebebi Türkiyede artık beybladein popüleriliğinin önemli derecede azalmış olmasından kaynaklı, eskiden televizyonda yayınlanıp binlerce kişilik kitleye ulaşan beyblade şuan ulaşamıyor üstte b2028'in de belirttiği gibi. Onun dışında bölümleri siteye yükleyen kişi olarak hiç çıktıktan 2 gün sonra attığımızı hatırlamıyorum, hatta güncele en yaklaştığımız seri bu olabilir.
  • 0
  • 0