Beyblade - Shogun Steel - 26. Bölüm

Takao

• *
  • Toplam İleti 4793
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
Ynt: Beyblade - Shogun Steel - 26. Bölüm
« Yanıtla #90 : Temmuz 27, 2021, 23:58:34 »
Evet bitirdim son beni çok tatmin etmedi ama gayet güzel bir sondu aslında ön yargılıydım başlığımda zaten ve bu ön yargım gittikçe kırıldı ve shogun steeli sevdim öncellikle modlara bir sorum olacak video yani minikago bazı yerleri kendimi kesti yoksa farklı bir şey oldu da mı kesildi onu sormak isterim değerlendirmeye döneceksen normal olarak Zero yendi ve diğerleri ile dost oldu buraya kadarını normal karşıladım karakterleri aslında sevdim şu rei ye benzeyeni olsun sakyo olsun ve onun yanında ki falan onlarda güzeldi kendimi hikayeye kaptırdım yani hikaye beni kendine çekebildi ve güzelce finale getirdi 3 bölüm de dayanamayıp bıraktığım ve tekrar başladığım shogun steel benden

6.75/10 aldı emeği geçenlere teşekkürler güzeldi biraz daha uzun tutabilseler daha iyi olurmuş ancak o zamanlar çoğu kişi tarafından beğenilmediği için olsa gerek erken bitti fakat ben beğendim cidden çok sürekleyici bir hikayeye sahipti

Yükleyici ekip için teşekkürler

Görüntü kaynağı başka yerden. Logosuz veya logosu göze çarpmayan görüntü kaynakları bulmaya çalışıyoruz.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #91 : Ağustos 27, 2021, 10:44:14 »
BARUT OLMASAYDI DUNYA :
  • 0
  • 0

tsubasabatu

• *
  • Toplam İleti 28
  • BeyPuan 0
  • bir beyblade hayranı
« Yanıtla #92 : Ağustos 31, 2021, 17:39:15 »
Spoiler
Keşke eski beybladeciler daha uzun gösterilseydi insanın gururu kabarıyor görünce nedense  :D Güzel bir sezondu ben çok beğendim sadece kentanın ana karakter olmasını isterdim konu daha farklı olabilirdi Ryugayı görseydik iyi olurdu fakat böylede iyi bitti sonda görmemiz de yeterliydi.Keşke daha uzun bir sezon olsaydı eğlenceli bi sezondu gerçekten.Şimdi Bakuten Shoota başlıycam bakalım o nasıl.
Spoiler
Kira ayrı bi seviye ya bu bölüme kadar hiç sevmezdim ama artık seviyorum.
  • 0
  • 0

EyJin

• *
  • Toplam İleti 34
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #93 : Eylül 20, 2021, 21:06:25 »
Burstun yeni bölümleri çıkana kadar başka serileri izliyim dedim bu seriyi hiç izlememiştim bu son muydu çünkü youtubede 100 kadar bölümleri var?
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #94 : Eylül 21, 2021, 18:10:19 »
Burstun yeni bölümleri çıkana kadar başka serileri izliyim dedim bu seriyi hiç izlememiştim bu son muydu çünkü youtubede 100 kadar bölümleri var?

Youtube'daki bazı videolar her sezon başında bölüm sayısını 1'den başlatmıyor. Mesela önceki sezonda 51 bölüm vardıysa sonraki sezonun ilk bölümüne 52 diyor. Bu yüzden Shogun Steel'da 100 küsürlü bölüm ismi görmüş olabilirsin. Bu kuşağın son sezonu Shogun Steel.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #95 : Ocak 15, 2023, 17:08:57 »
Admin japon versiyonunu nasıl izlicez
  • 2
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #96 : Ocak 06, 2024, 20:23:52 »
Aslında oldukça derinlikli bir bölüm.
Spoiler
Kira'nın karakterinin kademe kademe değişimi hoşuma gitti. Öncesinde, nihai kudretin önemli olduğunu savunuyor. Yani üçüncü bir kişi maça dahil olup, onun kazanmasına yardım ederse, protesto etmemeli demek oluyor. Doji maça dahil olduğunda Kira'nın aslında bu ideolojiye sıkıca bağlı olmadığını, kalbinde, adil bir güç kıyaslaması yapma arzusu olduğunu görüyoruz. Kapışma devam ettikçe Zyro, kendi ideolojisinin ona güç verdiği konusunda Kira'yı ikna ediyor. Ama bu, Kira'yı Zyro'nun tarafına geçirmeye yetmiyor. Bu fikirlerden hangisinin insana daha fazla güç kattığı konusunda ideolojik çatışma sürüyor. Ve nihayetinde Zyro üstün geliyor.

Koskoca Metal Saga'nın son bossunun mecha Beyblade olması bu arada abi.

Şimdi. Bu serinin manasına dair bir analizde bulunmak istiyorum.
Spoiler
Elbette bu bölümden önce, İki Beybladecinin de rızasıyla oluşturulmamış Synchromeların zayıf olacağı söylenmişti. Ama buna rağmen, Zyro ve Shinobu'nun, Pegasus'u aşmış olmaları da bir gerçek. Pegasus, Metal Fury'nin sonundan beri dünyadaki bütün Beybladecilerin ruhunu temsil ediyor olarak düşünülebilir. Bu Beybladecilerin birbirlerine olan bağı, ortak Beyblade sevgileri. Bütün bu sevginin bir araya geldiği Beyblade olan Pegasus'u yenebilen ise, Salamander Ifrit oldu. Salamander Ifrit, iki sımsıkı arkadaşı temsil ediyor. İki tarafa da şekil veren ve güçlendiren bir rekabet ilişkisini. Yani Zyro ve Shinobu'nun bağı, bütün dünyayla bile yüzleşebilecek güçte. Gerçekten birbirine bağlı iki dostun gücünü sembolize ediyor.

Şimdi ise bir zamandır yapmak istediğim radikal bir yorumda bulunacağım. Shogun Steel'ın olayları da değerlendirildiğinde Ryuga, Metal Saga güç sıralamasında kaçıncı sırada?
Spoiler
Gingka zaten onu yenmişti. Rago da öyle. Bunlar cepte. Teorimce, Kyoya'nın Metal Fury'den sonra emekli olmasının tek mantıklı sebebi, Beyblade oynamaktaki amacına varmayı başarmış olması olabilir. Yani Fury'nin sonunda gösterilen maçı Kyoya kazandıysa, o da Ryuga'yı yenen adamı yenmiş olduğu için sıralamada ondan yukarda olmalı. Bu bölümde de Zyro ve Shinobu da Pegasus'u yenmiş oluyor. Kira da kendi gücünü Gingka ile birleştirerek ondan daha güçlü oldu diye sayabiliriz. Hatta belki hepsi güçlerini birleştirmeden yenemedikleri için Doji'yi bile sayabiliriz, ama öyle bir çılgınlık yapmayacağım. Bu durumda Ryuga'nın sıralaması biraz afallatıcı:

1: Zyro
2: Shinobu
3: Kira
4: Kyoya
5: Gingka
6: Rago
7: Ryuga
  • 0
  • 0

« Yanıtla #97 : Ocak 11, 2024, 11:48:50 »
Büyümüş hallerini sadece ben mi bulamadım 20:28 yazmışlar sanki ama sadece sıradan seyirciler var ayrıca penguen007 nickli arkadaşın sıralamasıda çok saçma geldi bana dünyayı yok edecek adam nasıl güç olarak 6. Olabilir kyoya nasıl 4 zyro nasıl 1 daha dünkü çocuk ayrıca bu efsanevi beybladecilerin beybladeleri nereye kayboldu eagles bull gibi ginga pegasusla devam ediyor fakat bull yok inanılmaz saçma ve kötüydü bu sezon sırf başladığım için bitirmek istedim animasyonlarda yetersizdi karakterlerin kalitesi düşüktü yeni özel hamleler azdı vs vs
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #98 : Ocak 11, 2024, 12:19:51 »
Büyümüş hallerini sadece ben mi bulamadım 20:28 yazmışlar sanki ama sadece sıradan seyirciler var ayrıca penguen007 nickli arkadaşın sıralamasıda çok saçma geldi bana dünyayı yok edecek adam nasıl güç olarak 6. Olabilir kyoya nasıl 4 zyro nasıl 1 daha dünkü çocuk ayrıca bu efsanevi beybladecilerin beybladeleri nereye kayboldu eagles bull gibi ginga pegasusla devam ediyor fakat bull yok inanılmaz saçma ve kötüydü bu sezon sırf başladığım için bitirmek istedim animasyonlarda yetersizdi karakterlerin kalitesi düşüktü yeni özel hamleler azdı vs vs
daha öncede belirttiğim gibi,gingka hariç efsanevi beybladeciler emekli oldu,emekli oluncada beyblade'lerinide bi kenara koymuşlardır,gingka beyblade'i bırakmayan tek efsanevi beybladeciydi,zyro'daya daha dünkü çocuk diyonda çocuk ifriti aldığından beri bey oynuyor,eski karakterler ise Gdrive oynatıcısında eksik, Dailymotion versiynonunda var
  • 1
  • 0

Aga

• *
  • Toplam İleti 2
  • BeyPuan 0
« Yanıtla #99 : Şubat 11, 2024, 21:11:15 »
Beyblade shogun steel 2 sezon gelmiyecekmi
Çünki olmalı 2Sezonda Rayuga olmalı
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #100 : Şubat 11, 2024, 21:24:19 »
Beyblade shogun steel 2 sezon gelmiyecekmi
Çünki olmalı 2Sezonda Rayuga olmalı
knk metal biteli 7-9 yıl oldu,bu saatden sonra metal felan yok artık,ryuga bunun mangasında var sadece
  • 0
  • 0

« Yanıtla #101 : Nisan 18, 2024, 14:31:36 »
Keşke 2.sezon çıkıp Ryuga gelseydi çok güzel bir sezon olurdu
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #102 : Nisan 18, 2024, 16:52:30 »
Keşke 2.sezon çıkıp Ryuga gelseydi çok güzel bir sezon olurdu
ryuga bunun mangasında var
  • 0
  • 0

Shiro but yu

• *
  • Toplam İleti 1
  • BeyPuan 0
  • I won't lose
« Yanıtla #103 : Nisan 29, 2024, 03:23:08 »

18 yaşıma geldim hiç shogun steel izlememiştim metal serisinde daha önce iyi ki de izlememişim metal serisinin en bayıcı serisi buydu seri 20.bölümden sonra sarmaya başladı ve bakuten shootta olduğu gibi aynısı oldu ilk 2 sezon çok güzel 3. Sezon biraz arpa sardı. Yinede 4.5/10 puanlıyacak olursak. He unuttum ekstra olarak kesinlikle sinir olduğum konu bir karakteri op gösterip yerin dibine sokmaları.
  • 0
  • 0