Beyblade - Burst Cho Z - 15. Bölüm

Ynt: Beyblade - Burst Cho Z - 15. Bölüm
« Yanıtla #15 : Ekim 26, 2020, 17:32:11 »
choz8.bölümünden 15.bolume kadar oynatilmiyo
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4793
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #16 : Ekim 26, 2020, 17:35:04 »
choz8.bölümünden 15.bolume kadar oynatilmiyo

İzin verilen yeniden oynatma sayısı aşılmış. Yarın tekrar dene.
  • 0
  • 0

« Yanıtla #17 : Kasım 03, 2021, 21:46:26 »
2 sezonluk başarının bittiği bölüm olmuş valtın 51 bölümde yapamadığını daha güçlü haline karşı bu kadar erken kazanan ana karakter gerçekten rezalet. Luinin düştüğü durum mu daha kotu yoksa ilerleyen bölümlerde 2 sezon gelişen güçlenen karakterlerin harcanıp şımarık aiga ya yem edileceğini bilmek mi daha kötü,açıkçası ikisi de çok kötü.Bu serinin bakuten karşısında şansı olduğunu düşünüyordum neyse ki yaniltmadilar beni metalde olduğu gibi güzel baslayip rezalet devam ettirdiler...
  • 0
  • 0

Shirasagi Lui

• Toplam İleti 587
  • BeyPuan 430
  • I won't lose!
« Yanıtla #18 : Kasım 03, 2021, 21:52:23 »
2 sezonluk başarının bittiği bölüm olmuş valtın 51 bölümde yapamadığını daha güçlü haline karşı bu kadar erken kazanan ana karakter gerçekten rezalet. Luinin düştüğü durum mu daha kotu yoksa ilerleyen bölümlerde 2 sezon gelişen güçlenen karakterlerin harcanıp şımarık aiga ya yem edileceğini bilmek mi daha kötü,açıkçası ikisi de çok kötü.Bu serinin bakuten karşısında şansı olduğunu düşünüyordum neyse ki yaniltmadilar beni metalde olduğu gibi güzel baslayip rezalet devam ettirdiler...
işte aiga choz ye iyi bir açılış ile gelmedi karakter gelişimini de tam göstermediler çocuk geldiği gibi hype'landı
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #19 : Kasım 05, 2021, 06:40:37 »
işte aiga choz ye iyi bir açılış ile gelmedi karakter gelişimini de tam göstermediler çocuk geldiği gibi hype'landı

1 buçuk sene boyunca Valt gibi zırlamasını izlemeyi tercih edeceğinizden emin misiniz? Kurgunun kuralı bu. Yeni karakter daha çabuk gelişmek zorunda.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4793
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #20 : Kasım 05, 2021, 14:13:19 »
1 buçuk sene boyunca Valt gibi zırlamasını izlemeyi tercih edeceğinizden emin misiniz? Kurgunun kuralı bu. Yeni karakter daha çabuk gelişmek zorunda.

Tamam gelişmesini beklemeyelim ama daha önce de dediğim gibi eskiden beri Beyblade oynayan bir karakter olarak tanıtsalar sorun olmazdı. Sonuçta bu seride gelişimini görmediğimiz halde güçlü olduğunu kabul ettiğimiz bir ton karakter var. İnsanların beğenmediği nokta hiç Beyblade oynamamış birinin bu kadar güçlü olması.
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #21 : Kasım 07, 2021, 21:21:29 »
Tamam gelişmesini beklemeyelim ama daha önce de dediğim gibi eskiden beri Beyblade oynayan bir karakter olarak tanıtsalar sorun olmazdı. Sonuçta bu seride gelişimini görmediğimiz halde güçlü olduğunu kabul ettiğimiz bir ton karakter var. İnsanların beğenmediği nokta hiç Beyblade oynamamış birinin bu kadar güçlü olması.

O zaman karakter Aiga olmazdı ki. Doğuştan yetenekli ve bu spora başladığından itibaren potansiyeli belli olan bir orman çocuğu konseptinden çıkılmış olurdu.

Böyle insanlar gerçekten var. Sorun ne ben anlamıyorum.
  • 0
  • 0

Takao

• *
  • Toplam İleti 4793
  • BeyPuan 9892
  • Foruma Hoş Geldiniz
    • Gereksiz Ekran
« Yanıtla #22 : Kasım 07, 2021, 23:03:18 »
O zaman karakter Aiga olmazdı ki. Doğuştan yetenekli ve bu spora başladığından itibaren potansiyeli belli olan bir orman çocuğu konseptinden çıkılmış olurdu.

Böyle insanlar gerçekten var. Sorun ne ben anlamıyorum.

Bu dediğin konsept kötü karaktere uyabilirdi ama sanırım izleyiciler iyi karakterin çabalayarak bir yere gelmesini istiyor.
  • 1
  • 0

« Yanıtla #23 : Haziran 28, 2022, 16:22:18 »
abi gel sen yııllarca anteamen yap gelsin daha 15 günlük blader yensin çok saçma olmuş cidden
  • 0
  • 0

Penguen007

• 👑 Britanya Kralı 👑
  • *
  • Toplam İleti 670
  • BeyPuan 15047
  • 🐧Dövüşmek istiyorum🐧
« Yanıtla #24 : Haziran 28, 2022, 22:15:49 »
abi gel sen yııllarca anteamen yap gelsin daha 15 günlük blader yensin çok saçma olmuş cidden

Daha sıkı antrenman yapmış olmak, şehir çocuğu olmamak ve daha yüksek yetenek potansiyeli faktörlerinin bir araya gelmesinin sonucu olarak yourumlayabiliriz.
  • 0
  • 0